Par Ortozes.lv interneta veikalu

Piedāvājam plašu sortimentu ar ortopediskajiem izstrādājumiem no dažādiem ražotājiem vairākās cenu kategorijās. Liela kvalitatīvu un atpazīstamu ražotāju ortožu izvēle vienuviet. Zemākās cenas garantija izpārdošanas sadaļā !

Kādēļ izvēlēties ortozes pie mums ?

Ortozes visām dzīves situācijām.


Zemākā cena

Veikala akcijas preces ir par vissizdevīgāko cenu tirgū. Kā arī piedāvājam iegādāties ortozes izdevīgāk iepērkoties tiešsaistē, salidzinot ar veikalu cenām.


Plašs sortimets

Mūsu veikalā atrodamas ortozes no vairākiem pasaulē atzītiem ražotājiem. ASV, Vācijas, Zviedrijas, Turcijas, uc. Tikai kvalitatīves ortozes kas kalpos gadiem.


Nosacījumi

Preču atgriešana, izmēru maiņa, konsultācija zvana laikā un ātra piegāde 2 dienu laikā. Vienmēr palīdzēsim Jums izvēlēties piemērotāko ortozi katrai dzīves situācijai.


Oppo Medical

ASV ortopedisko preču ražotājs. Kvalitātes un cenas kompromiss. Plaša produktu izvēle mūsu veikalā. Piegādes laiks 3-4 darba dienu laikā.

Mueller

Amerikas ortopedisko preču ražotājs . Sadarbojoties ar oficiālo izplatītāju Latvijā piedāvājam sporta un aktīva dzīvesveida ortozes. Piegāde 2-3 dienu laikā

Catell

Zviedrijas ortopēdisko preču ražotājs. Kvalitāte par pieejamu cenu Piegāde 2-3 darba dienu laikā

Morsa Cyberg

Turcijas ortopedisko izstrādājumu ražotājs. Sadarbībā ar oficiālo izplatītāju Latvijā piedāvājam specifiski izstrādātus produktus par pieejamu cenu. Piegāde 2-3 darba dienu laikā

Sigvaris

Šveices ortopēdijas un kompresijas produktu ražotājs. Augstākā kvalitāte par pieejamu cenu mūsu veikalā. Piegāde 2-3 darba dienu laikā.

MVS IN MOTION

Beļģijas augstākās kvalitātes rehabilitācijas un fizioterapijas produktu ražotājs. Pieejams ar akcijas cenām mūsu veikalā. Piegāde 2-3 dienu laikā

Pavis

Itālijas ortopēdisko izstrādājumu ražotājs. Augsta kvalitāte, premium cenu segmenta produkti pieejami mūsu veikalā. Piegāde 2-3 darba dienu laikā.

Mazbit

Polijas ortopēdijas preču ražotājs, plašs sortiments, pieejams mūsu veikalā ar piegādi 2-3 darba dienu laikā.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.